قوانین و مقررات

کاربر گرامی، به ‌سایت گیلان فایل خوش آمدید. شما با استفاده از این وب‌سایت در نخستین گام، کلیه شرایط و قوانین آن که در ذیل آمده است را خواهید پذیرفت. این قوانین برای همه بخش‌ها، خدمات، صفحات اینترنتی و نرم‌افزارهای مرتبط با وب‌سایت اعمال می‌شوند. بنابراین شرایط و قوانین سایت را پیش از عضویت، با دقت مطالعه کنید. با پذیرفتن این قوانین، شما توافق خود را به‌صورت کامل و با تمامی شرایط ذیل اعلام می‌دارید. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود. درصورتی که با هر یک از این قوانین مخالفید، باید بلافاصله استفاده از این وب‌سایت را متوقف کنید. توجه داشته باشید که عدم رعایت این قوانین ممکن است منجر به مسدود شدن تمام یا بخشی از دسترسی کاربر متخلف و درصورت لزوم، پیگیری از مراجع قانونی شود. همچنین، منظور از کاربر تمامی افراد و یا موسساتی است که از وب‌سایت به هر نحوی استفاده می‌کنند. قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود. کاربران مقید و متعهد به رعایت قوانین تغییریافته هستند. بنابراین لازم است هر کاربر هر از چند گاهی از این صفحه دیدن کند تا از تغییرات احتمالی به‌عمل آمده مطلع شود.

سلب مسئولیت

اطلاعات موجود در سایت از منابع معتبر، مالکان و نیز مشاوران املاک سطح استان جمع‌آوری می‌شود و در سایت قرار می‌گیرد. ممکن است اطلاعات ارائه ‌شده در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشند. همچنین، قیمت‌های درج ‌شده برای املاک، نظر اولیه مالکان است و ممکن است این اعداد در زمان انجام معامله دستخوش تغییر شوند. مسئولان و گردانندگان وب‌سایت نهایت تلاش و دقت خود را صرف بررسی و کسب اطمینان نسبت به درستی اطلاعات ارائه‌ شده می‌کنند. با این حال تضمینی بابت درستی اطلاعات ارائه‌ شده در وب‌سایت و عاری بودن وب‌سایت از خطا وجود ندارد و گردانندگان آن مسئولیتی را در قبال این موضوعات بر عهده نخواهند داشت. همچنین، وب‌سایت فقط در زمینه اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کند و در فرایند خرید و فروش و رهن و اجاره املاک و مستغلات هیچ دخالتی ندارد. بنابراین، مسئولیت معامله املاک و مستغلات معرفی شده در سایت و بررسی مدارک برای کسب اطمینان از درستی اطلاعات کاملاً بر عهده کاربران است. استفاده کاربران از وب‌سایت با مسئولیت شخصی ایشان صورت می‌گیرد. گردانندگان وب‌سایت مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، غیر مستقیم، اتفاقى و تبعات حقوقی ناشى از استفاده کاربران از وب‌سایت ندارند. وب‌سایت گیلان فایل نظرات ثبت ‌شده توسط کاربران و محتوای سایت‌های دیگر که به آن‌ها (و یا از آن‌ها) پیوندی داده شده باشد را تأیید نمی‌کند و مسئولیتی را از این بابت نمی‌پذیرد. ریسک ناشی از استفاده این مطالب تنها به عهده‌ کاربران خواهد بود.

شرایط استفاده از اطلاعات وب‌سایت

خدمات و محتویات سایت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجارى کاربران عرضه شده است. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد، تولید آمار یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده کند. سوء استفاده از اطلاعات وب‌سایت پیگرد قانونی به‌همراه خواهد داشت. درصورت تمایل کاربر به استفاده از وب‌سایت جهت مقاصد تجارى، وی باید پیشاپیش این موضوع را با گردانندگان وب‌سایت در میان گذاشته و در صورت موافقت رسمی مدیریت وب‌سایت، با ذکر منبع اقدام به استفاده از اطلاعات نماید. استفاده از اطلاعات وب‌‌سایت برای سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی به شرطی که هدف، کسب منافع تجاری نباشد، با ذکر منبع و قرار دادن لینک دائمی قابل ‌کلیک به صفحه منبع در وب‌سايت گیلان فایل مجاز است. کاربر حق استفاده از وب‌سایت گیلان فایل برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده باشد را ندارد. کاربر متعهد می‌شود که تنها از مرورگرهای متداول برای دسترسی به اطلاعات استفاده کند و مجاز نیست برای دسترسی به اطلاعات و محتویات وب‌سایت که به‌صورت متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات وب‌سايت ارایه نشده، اقدامی انجام دهد. بکارگیری ربات‌های وب‌نورد یا هر روشی که در آن درخواست‌ها به جای کاربر انسانی از طرف ماشین صادر شود، تخلف محسوب می‌شود و پیگرد قانونی به‌همراه خواهد داشت. همچنین، کاربر متعهد می‌شود که از وب‌سایت گیلان فایل به‌گونه‌ای استفاده نخواهد کرد که باعث آسیب رساندن و از کار انداختن بخشی یا کل وب‌سایت شود. سوء استفاده از اطلاعات کاربران و مالکانی که اطلاعات آن‌ها در وب‌سایت ثبت شده و ایجاد مزاحمت برای ایشان تخلف محسوب می‌شود و پیگرد قانونی به‌همراه خواهد داشت. همچنین، هیچ‌یک از کاربران اعم از مشاورین املاک و یا کاربرانی که به‌عنوان واسطه مشغول به کارند، به هیچ عنوان حق استفاده شخصی از اطلاعات املاک موجود در وب‌سایت که به نام دیگر مشاورین ثبت شده است را ندارند و نمی‌توانند با صاحب آگهی به هر نحوی تماس حاصل نمایند.

شرایط ثبت نام

برخی از خدمات ارایه‌شده در وب‌سایت نیازمند ثبت نام کاربری است. کاربر با ثبت نام کاربری، متعهد و مقید می‌شود که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارایه دهد؛ همچنین درصورت هرگونه تغییر این اطلاعات را به‌روزرسانی کند. کاربر باید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه متعلق به خود به‌همراه نام واقعی خویش را در وب‌سایت ثبت کند. کاربر موافقت می‌کند که تمامی نظرها و پیام‌های وی برای سایر کاربران تحت نام او در وب‌سایت درج می‌شود و در اختیار گیلان فایل خواهد بود. ثبت و یا ارسال اطلاعات نادرست یا حاوی مطالب توهین‌آمیز و مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه برای سایر کاربران تخلف محسوب می‌شود. هر کاربر به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود و مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود است. گیلان فایل مختار است در هر زمانی درصورت تخلف کاربر از قوانین وب‌سایت حساب کاربری او را مسدود و ارایه‌ی خدمات مربوطه به وی را متوقف کند.

شرایط ثبت آگهی ملک

کاربر با ثبت آگهی ملک در وب‌سایت گیلان فایل ، موافقت خود را با موارد زیر اعلام می‌کند:

تغییرات در وب‌سایت

اطلاعات و محتویات وب‌سایت به‌صورت مداوم به‌ روز می‌شوند و اطلاعات ثبت ‌شده دارای تاریخ ثبت‌ هستند.همچنین، گیلان فایل در هر زمانی می‌تواند ارائه‌ خدمات خود را محدود یا متوقف کند، شیوه‌ ارائه‌ خدمات خود را تغییر دهد ویا ارائه‌ برخی خدمات رایگان را منوط به پرداخت هزینه کند.بنابراین، کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر او از وب‌سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است و هرگونه ادعا از طرف کاربر در این مورد غیرقابل قبول است.همچنین، گیلان فایل اختیار دارد تا شرایط و قوانین استفاده از وب‌سایت را در هر زمان تغییر دهد.

حقوق مالکیت معنوی

تمامی اطلاعات، کدهای نرم‌افزاری، انواع فایل‌های صوتی و تصویری (شامل عکس، ویدئو، طراحی‌ها و فایل‌های گرافیکی) از اموال گیلان فایل محسوب می‌شوند. تمام حقوق مالکیت معنوی موارد مذکور متعلق به گیلان فایل است و مشمول قانون کپی رایت می‌شوند. گیلان فایل وب‌سایتی فعال در زمینه‌ معاملات املاک است که مجموعه‌ای از خدمات متنوع را برای رفاه بیشتر شما در فرایند معامله املاک ارائه می‌کند. تیم گیلان فایل به‌صورت مستمر تلاش می‌کند تا با معرفی خدمات بیشتر، فرایند معامله توسط طرف‌های مختلف درگیر در فروش یا اجاره انواع املاک را برای ایشان ساده‌تر کند.